Spelbord England

436040

SPELBORD, 1800-talets första hälft, England, mahogny, låda i sargen, höjd 72, 83x39 cm

Smärre ytslitage

Rum 5

Spelbord England

Budhistorik (9 bud)
3031419
1 800
3035983
1 700
3031419
1 600
3035982
3031419
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.