Oljemålning

436038

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1900-tal): Flickporträtt, otydligt signerde David V..?, olja på duk, ca 46x38 cm

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3035339
750
3035256
700
3034045
650
3035255
600
3034045
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.