Fruktstilleben

436035

S EWERT (1900-tal): Frukstilleben, signerad S Ewert, olja på duk, ca 50x74 cm

Fack 45

Fruktstilleben

Budhistorik (19 bud)
3035057
1 800
3034732
1 700
3028512
1 600
3034731
1 600
3028512

Slutpris SEK:
1 800
183 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.