Flaska Doulton

436034

DOULTON, flaska med hänkel, 1920-tal, England, stengods, brunglaserad med förgylld dekor av egyptiserande figurscen, mynning med silverbeslag, undertill märkt Doulton Lambeth England Rd No 12103? 9530, höjd ca 21 cm

Keramik/Porslin

Flaska Doulton

Budhistorik

2017-01-30 kl 12:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.