Tomtar

436017

TOMTAR, 4 st, 1900-talets första hälft, bemålad gips, höjd ca 29 cm

Mindre skador/bortfall

Diverse

Monter 9

Tomtar

Budhistorik (9 bud)
3033288
3034781
950
3033288
850
3033671
3033288
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.