Bokhylla barskåp 1960-tal

436016

BOKHYLLA, teak, 1960-tal, modell "Roxen", Ikea, svartlackerade gavlar, skåp med barinredning, höjd ca 180, 100x35 cm

Visst slitage

Bokhylla barskåp 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
3034779
3034770
3034768
3022952
3021961
750

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.