Sideboard teak

436015

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, dörrpar samt utdragbar skiva, höjd ca 70, 95x35 cm

Visst slitage

Rum 13

Sideboard teak

Budhistorik (7 bud)
3021653
850
3034954
3021653
750
3033618
700
3021653
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.