Lisa Larson väggrelief

436014

LISA LARSON, tillskriven, väggrelief, fågel, 1900-talets andra hälft, delvis bemålat och glaserat stengods, ca 27x20 cm

Osignerad

Konst, Skulpturer, Keramik/Porslin

Monter 9

Lisa Larson väggrelief

Budhistorik (21 bud)
3035710
1 600
3035684
3035703
1 400
3035684
1 300
3035697

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.