Carl Luthander oljemålning

436012

CARL LUTHANDER (1879-1967): Motiv med lummig grönska och bro, signerad Luthander, olja på duk, ca 41x45 cm

Fack 28

Carl Luthander oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3034969
1 400
3032386
1 300
3028190
3027130
3026620

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.