Figuriner Lisa Larson

436011

LISA LARSON, figuriner, 2 st., "Pelle" och "Malin", stengods, polykromt glaserade, signerade Pelle LL resp Malin Sweden L, höjd ca 19 resp 18 cm

Möjligt nagg på Pelles ena fot

Keramik/Porslin

Monter 9

Figuriner Lisa Larson

Budhistorik (14 bud)
3035965
1 700
3035164
1 600
3029851
3035163
3029851

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.