Serveringsvagn

436009

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, mässing och laminat, på hjultrissor, höjd ca 65, 70x40 cm

Bruksslitage

Rum 5

Serveringsvagn

Budhistorik (40 bud)
3035897
5 000
3035893
4 800
3035889
4 600
3035891
4 600
3035889
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.