Oidentifierad konstnär 1800-tal

436008

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, 1800-tal, landskapsmotiv, olja på duk, 58x38 cm

Viss krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Budhistorik (24 bud)
3035913
1 900
3035909
1 800
3035909
1 600
3035907
3035899
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.