Marja Halonen oljemålning

436006

MARJA HALONEN (1904-1986): Insjölandskap, signerad och daterad Marja Halonen 1931, olja på pannå, 54x38 cm

Tavelvagn 15

Marja Halonen oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3034540
3034859
3034540
750
3034858
700
3034540
650

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.