Carl Fredrik Reuterswärd

436004

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd 88/200, färglitografi, 87x60,5 cm

Rum 9

Carl Fredrik Reuterswärd
Budhistorik (6 bud)
3028201
600
3027871
550
3022781
500
3022781
3027869

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.