Solspeglar

436001

SOLSPEGLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, bronserad dekor, runt spegelglas, diameter ca 55 cm

Smärre slitage

Speglar

Hylla 5

Solspeglar

Budhistorik (15 bud)
3034790
2 400
3034780
3034789
3034780
1 700
3034087
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.