Peter Dahl

435997

PETER DAHL (född 1934): Komposition, signerad, litografi, ca 29x42 cm

Fack 26

Peter Dahl

Budhistorik (5 bud)
3032392
500
3032214
450
3026705
3025896
3021357

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.