Stig Borglind etsning

435995

STIG BORGLIND (1892-1965): "Pilar", signerad Stig Borglind, etsning, ca 18x21 cm

Tavelvagn 15

Stig Borglind etsning

Budhistorik (7 bud)
3034369
600
3034051
550
3034368
500
3034051
3021687

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.