Viggo Langer oljemålning

435994

VIGGO LANGER (Danmark 1860-1942): Kvinna med barn vid stuga, signerad och daterad Viggo Langer 1924, olja på duk, 34x48 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Viggo Langer oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3034080
3034079
1 900
3034078
1 800
3034077
1 700
3034076
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.