Carl Brandt pastell

435992

CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap med eka, signerad och daterad, C Brandt 97, pastell, ca 35x52 cm

Konst, Äldre måleri

Carl Brandt pastell

Budhistorik (19 bud)
3035656
1 900
3035660
1 800
3035656
1 700
3035600
1 600
3032391

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.