Carl Brandt pastell

435991

CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap i månsken, signerad och daterad, C Brandt 92, pastell, 31x20 cm

Konst, Äldre måleri

Carl Brandt pastell

Budhistorik (25 bud)
3035834
4 600
3035809
4 400
3034960
4 200
3035601
3034960
3 600

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.