Bokskåp 1800-tal

435989

BOKSKÅP med skåpsunderdel, 1800-talets mitt, fanérad i mahogny, vitrindel och skåpsdel inredd med hyllplan, höjd 255, 130 x 53 cm, nyckel finns

Fanérskador, ställvis blekt

Rum 1

Bokskåp 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
3034753
7 600
3034760
7 600
3034753
7 400
3034749
7 200
3034746
7 000

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.