Axel Olson färglitografi

435977

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition med rep och sko, signerad och numrerad Axel Olson 141/260, färgetsning, ca 31,5x52 cm

Fack 17

Axel Olson färglitografi
Budhistorik (3 bud)

3024983
700
3019176
500
3018329

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.