Ragnar Sandberg teckning

435976

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Pojke, signerad och daterad RS Torekov 44, teckning, ca 34x25 cm

Konst, Teckningar

Fack 20

Ragnar Sandberg teckning

Budhistorik (3 bud)

3031321
750
3025600
550
3019174
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.