Gideon Börje oljemålning

435974

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Läsande flicka, signerad G.Börje, olja på duk, ca 73x60 cm

Rum 6

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3033479
3 600
3033478
3 200
3033477
3019160
3018458

Slutpris SEK:
3 600
367 EUR, 444 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.