Champagneskålar glas och silver

435970

CHAMPAGNESKÅLAR, 6 st, glas och sterlingsilver, 1900-tal, floral dekor, höjd ca 9 cm, etui medföljer

Gravy, mindre bucklor, en glaskupa kompletterad

Glas, Dricksglas, Silver

Monter 6

Budhistorik (19 bud)
3032985
1 300
3032813
3026549
3032812
3026549
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.