Inro kortfodral Japan

435968

INRO, KORTFODRAL, 2 dlr., trä, lack, Japan och Kina, 18/1900-tal, rikligt skuren dekor, pärlemor, längd ca 7-11 cm

Kortfodralet med lagning

Orientaliskt, Konsthantverk

Inro kortfodral Japan

Budhistorik (15 bud)
3032675
1 700
3032615
1 600
3032674
3032615
1 400
3032672
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.