Karmstol Gripsholmstyp

435965

KARMSTOL, Gripsholmstyp, 1900-talets andra hälft, bemålad, blommig klädsel, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

Rum 4

Karmstol Gripsholmstyp

Budhistorik (33 bud)
3033141
4 200
3033140
3033132
3 800
3033124
3 600
3033122
3 400

Slutpris SEK:
4 200
428 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.