Anders Zorn etsning

435964

ANDERS ZORN (1860-1920): "De två", 1916, signerad Zorn, etsning, ca 19,6x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund , Hjert & Hjert 278

Något gulnad

Anders Zorn etsning

Budhistorik (10 bud)
3033300
5 600
3031232
5 400
3023601
5 200
3018221
5 000
3023598
5 000

Slutpris SEK:
5 600
571 EUR, 690 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.