Anders Zorn etsning

435962

ANDERS ZORN (1860-1920): "Tidigt", 1914, signerad Zorn, etsning, ca 24,7x17,8 cm, Asplund, Litteratur: ZG 262, H&H 272

Fläckar, gulnad

Anders Zorn etsning

Budhistorik (32 bud)
3033108
11 500
3033010
11 000
3032996
10 500
3033007
10 000
3032996
9 200

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.