Hyllsystem design Poul Cadovius

435957

POUL CADOVIUS, CADO, "Royal", hyllsystem, fanerat i palisander, bestående av: 4 väggskivor, 3 skåp, 12 hyllplan, 1 tidningshylla samt diverse konsoler och skenor, bredd per sektion 80, totalbredd 320, maxdjup 38 cm

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage, blekning

Möbler, Hyllor, Design

Rum 13

Budhistorik (28 bud)
3032779
10 500
3032082
10 000
3032763
9 800
3032082
9 000
3032761
8 800

Slutpris SEK:
10 500
1 002 EUR, 1 127 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.