Byrå gustaviansk stil

435954

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, senare svartlackerad stomme med beslag i mässing, två lådor, skiva i grön marmor, höjd ca 83, 95x54 cm

Senare bemålning, visst slitage

Rum 6

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
3032802
3032799
1 900
3032798
1 800
3032795
1 600
3032794

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.