Porträtt av Vicomtesse Bezerra de Tagoahy akvarell

435953

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt av Vicomtesse Bezerra de Tagoahy, enligt notering på baksidan "...gift med Utrikesministern i Brasilien...", monogramsignerad DMC 1829, akvarell på papper, ca 26x19,5 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (10 bud)
3032294
1 900
3032425
1 800
3032294
1 700
3031690
1 600
3031636

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.