Blomsterstilleben oljemålning

435948

MARTHA ARONSON - DANZIG (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad M.Aronson -92, olja på duk, ca 57x75 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Blomsterstilleben oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3033017
5 400
3032994
5 200
3032816
5 000
3032993
5 000
3032816
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.