Matbord 1800-tal

435946

MÅNBORD, 1 par, 1800-tal, gråmålade, höjd ca 76, diameter 109 cm

Renoverade, slitage

Rum 22

Matbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

3031129
3029500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.