Ljusstakar empirstil

435944

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, höjd ca 23 cm

Slitage

Diverse, Belysning, Metall

Monter 7

Ljusstakar empirstil

Budhistorik (18 bud)
3033033
2 600
3032998
2 400
3032957
3032997
3032957

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.