Spegel 1800-talets andra hälft

435942

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, bemålad, bronserad pastellagedekor, ca 62x37 cm

Färg- samt dekorbortfall, slitage, senare bemålad

Speglar

Rum 13

Budhistorik (16 bud)
3033358
3032995
3032483
3032624
3032483
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.