Lena A Linderholm färglitografi

435938

LENA A LINDERHOLM (född 1947), Blomster, signerad Lena A Linderholm, numrerad 165/175, färglitografi, ca 59 x 78 cm

Rum 7

Budhistorik (11 bud)
3033846
850
3025234
3025234
750
3032785
700
3025234
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.