Oscar Reuterswärd litografi

435934

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, 27/99 et Color, litografi, ca bladmått ca 76x57 cm

Fack 42

Oscar Reuterswärd litografi
Budhistorik (12 bud)
3032724
850
3032599
3032489
750
3029933
700
3032488
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.