Oscar Reuterswärd litografi

435932

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, 27/99 et Color, litografi, ca bladmått ca 76x57 cm

Fack 30

Oscar Reuterswärd litografi

Budhistorik (13 bud)
3032632
850
3032625
3032631
750
3032625
700
3032486
650

Slutpris SEK:
850
88 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.