Bestick 47 delar sterlingsilver England

435931

BESTICK, 47 delar, sterlingsilver, modell engelsk snäck, bestående av 23 gafflar, 24 knivar, stämplade England 1800-talets första hälft, stålblad, längd 17,5 resp. 22 cm

Med monogram

Ändringar/tillägg
Blad i försilvrad järn

Silver, Silverbestick

Budhistorik (19 bud)
3032668
6 600
3032677
6 400
3032668
6 200
3032673
6 000
3032668
5 800

Slutpris SEK:
6 600
673 EUR, 813 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.