Strakvinsglas 1700-tal

435915

STARKVINSGLAS, 1700-tal, slipade dekor samt AIS, höjd ca 12,5 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas

Monter 8

Strakvinsglas 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
3033404
550
3032073
500
3030233
450
3029296
3023388

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.