Läslampor empirestil

435914

LÄSLAMPOR, 1 par, empirestil, 18/1900-tal, mässing med svartlackerad skärm, höj- och sänkbar skärm och ljushållare, höjd ca 35 cm

Slitage, en med skada fyllning

Diverse

Läslampor empirestil

Budhistorik (24 bud)
3033159
4 600
3033148
4 400
3033137
4 200
3033143
3033137
3 800

Slutpris SEK:
4 600
469 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.