Taklampa lyktmodell

435908

LYKTA, 1900-talets mitt, glas och metall, elektrifierad, höjd ca 45 cm

Patina, slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Taklampa lyktmodell

Budhistorik (10 bud)
3033004
650
3033240
650
3033004
600
3033239
550
3033004
500

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.