Piedestal i marmor

435903

PIEDESTAL, 1800-talets slut, marmor, 3 delad, dekor i relief, höjd 85, 74x38 cm

Skiva med lagningar

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 18

Piedestal i marmor

Budhistorik (5 bud)
3035615
5 600
3031500
5 400
3029493
5 200
3023211
4 200
3022085
500

Slutpris SEK:
5 600
534 EUR, 601 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.