Arne Nilsson oljemålning

435887

ARNE NILSSON (född 1925): "Hommage a ever...", signerad, olja på duk, ca 240x200 cm

Rum 15

Arne Nilsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3033383
3 200
3020333
3019224
3018670

Slutpris SEK:
3 200
326 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.