Ljusstakar sengustaviansk

435885

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets början, brons och vit marmor, höjd ca 23 cm

Slitage

Diverse, Belysning

Ljusstakar sengustaviansk

Budhistorik (17 bud)
3033056
2 600
3032440
2 400
3031723
3032437
3031723
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.