Jardinjär skål på fot 1800-tal

435869

JARDINJÄR med förgylld mässingsmontering, SKÅL på fot, slipad kristall, 1800-tal, båtformad, höjd ca 14-22, längd ca 30-32 cm

Båda med glasskador

Diverse

Budhistorik (10 bud)
3032777
700
3032472
650
3032307
600
3030290
550
3032306
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.