Johan Persson akvarell

435865

JOHAN PERSSON (samtida): Katarinavägen med vy mot Gamla Stan, signerad och daterad Johan Persson 2006, akvarell, ca 26x53 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 5

Johan Persson akvarell

Budhistorik (16 bud)
3030170
3028711
950
3028395
900
3028709
900
3028395
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.