Kina penselvas bojan

435863

PENSELVAS, BOJAN, 2 dlr., porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor i emaljfärger, höjd ca 24-28 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 8

Kina penselvas bojan

Budhistorik (9 bud)
3032805
1 900
3030249
1 800
3030159
1 700
3030247
1 700
3030159
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.