Spelbord England

435850

SPELBORD, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, dekor av mässingslist, höjd ca 74, 90x45 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Spelbord England

Budhistorik (1 bud)

3029683
2017-01-25 21:17:51

2017-01-27 kl 17:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.